W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Wróć

ZP.272.1.58.2019 – Zapytanie ofertowe dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30 000 EURO dot. zakupu i dostawy podstawowych materiałów biurowych i papierniczych do Starostwa Powiatowego w Żyrardowie

Załączniki:

Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 88
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 79
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 84
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 85
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 68
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 86
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 70
Załącznik
Opublikował w BIP : Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba pobrań: 86
Metryczka
Opublikował w BIP: Maciej Ragan
Data opublikowania: 25.11.2019 16:13
Liczba wyświetleń: 91

Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.