W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Radni Rady Powiatu Żyrardowskiego VI kadencji 2018-2024

  1. Bednarek Anna
    a.bednarek@powiat-zyrardowski.pl
  2. Czubak Jacek
    j.czubak@powiat-zyrardowski.pl
  3. Dziwisz Krzysztof - Starosta
    k.dziwisz@powiat-zyrardowski.pl
  4. Janiszewski Robert - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
    r.janiszewski@powiat-zyrardowski.pl
  5. Kaniszewski Stanisław
    s.kaniszewski@powiat-zyrardowski.pl
  6. Koźbiał Andrzej - nieetatowy Członek Zarządu
    andrzej.kozbial@powiat-zyrardowski.pl
  7. Krawczyk Piotr
    p.krawczyk@powiat-zyrardowski.pl
  8. Milczarek Genowefa
    g.milczarek@powiat-zyrardowski.pl
  9. Mitrowski Dariusz
    d.mitrowski@powiat-zyrardowski.pl
  10. Nalej Stanisław - etatowy Członek Zarządu
    s.nalej@powiat-zyrardowski.pl
  11. Ochnicki Michał
    m.ochnicki@powiat-zyrardowski.pl
  12. Rdest Krzysztof- nieetatowy Członek Zarządu
    k.rdest@powiat-zyrardowski.pl
  13. Rybicki Robert - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu
    r.rybicki@powiat-zyrardowski.pl
  14. Sadowski Kazimierz
    k.sadowski@powiat-zyrardowski.pl
  15. Stusiński Klaudiusz - Przewodniczący Rady Powiatu
    k.stusinski@powiat-zyrardowski.pl
  16. Sznajder Beata
    b.sznajder@powiat-zyrardowski.pl
  17. Szustakiewicz Wojciech
    w.szustakiewicz@powiat-zyrardowski.pl
  18. Wilk Andrzej
    a.wilk@powiat-zyrardowski.pl
  19. Zawadzki Błażej
    b.zawadzki@powiat-zyrardowski.pl


Biuro Rady - dane kontaktowe:

tel. +48 46 856 61 51
Starostwo Powiatowe w Żyrardowie
ul. Limanowskiego 45 96-300 Żyrardów
II piętro, pokój 212

Przewodniczący Rady przyjmuje interesantów we wtorki w godz. 11.00-13.00

Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Żyrardowie
Odpowiedzialny za treść: Maciej Ragan
Wytworzył: Ewelina Radkiewicz
Data wytworzenia: 11.10.2023
Opublikował w BIP: Ewelina Radkiewicz
Data opublikowania: 11.10.2023 13:41
Ostatnio zaktualizował: Ewelina Radkiewicz
Data ostatniej aktualizacji: 16.01.2024 12:59
Liczba wyświetleń: 31
Drukuj Zapisz do PDF
wersje