Lista artykułów
Sortuj według:
Kolejność:
Wyszukiwanie zaawansowane
Tytuł artykułu Czas publikacji
Rada Powiatu Żyrardowskiego

RADNI RADY POWIATU ŻYRARDOWSKIEGO VI KADENCJI 2018-2023

 

1.    Bednarek Anna

 

2.    Czubak Jacek

 

3.    Dziwisz Krzysztof - Wicestarosta

 

4.    Janiszewski Robert - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 

5.    Jankowski Franciszek - nieetatowy Członek Zarządu

 

6.    Kaniszewski Stanisław

 

7.    Koźbiał Andrzej - nieetatowy Czlonek Zarządu

 

8.    Krawczyk Piotr 

 

9.    Milczarek Genowefa

 

10.  Nalej Stanisław - etatowy Członek Zarządu

 

11. Ochnicki Michał

 

12. Rdest Krzysztof

 

13. Rybicki Robert - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 

14.  Sadowski Kazimierz

 

15. Stusiński Klaudiusz - Przewodniczący Rady Powiatu

 

16. Sznajder Beata - Starosta

 

17. Szustakiewicz Wojciech

 

18. Wilk Andrzej

 

19. Zawadzki Błażej

 

 

 

 

 

 

 

2018-12-13 08:09:05
Dyżury Przewodniczącego Rady

Przewodniczący Rady przyjmuje interesantów w środy w godz. 11.00-13.00

2018-12-05 10:54:18
Adresy mailowe do radnych

Adresy e-maili służbowych radnych VI kadencji

 

L.p.

Imię i nazwisko

e-mail

1.

Bednarek Anna

a.bednarek@powiat-zyrardowski.pl

 

2.

Czubak Jacek

j.czubak@powiat-zyrardowski.pl

 

3.

Dziwisz Krzysztof

k.dziwisz@powiat-zyrardowski.pl

 

4.

Janiszewski Robert

r.janiszewski@powiat-zyrardowski.pl

 

5.

Jankowski Franciszek

f.jankowski@powiat-zyrardowski.pl

 

6.

Kaniszewski Stanisław

s.kaniszewski@powiat-zyrardowski.pl

 

7.

Koźbiał Andrzej

andrzej.kozbial@powiat-zyrardowski.pl

 

8.

Krawczyk Piotr

p.krawczyk@powiat-zyrardowski.pl

 

9.

Milczarek Genowefa

g.milczarek@powiat-zyrardowski.pl

 

10.

Nalej Stanisław

s.nalej@powiat-zyrardowski.pl

 

11.

Ochnicki Michał

m.ochnicki@powiat-zyrardowski.pl

 

12.

Rdest Krzysztof

k.rdest@powiat-zyrardowski.pl

 

13.

Rybicki Robert

r.rybicki@powiat-zyrardowski.pl

 

14.

Sadowski Kazimierz

k.sadowski@powiat-zyrardowski.pl

 

15.

Stusiński Klaudiusz

k.stusinski@powiat-zyrardowski.pl

 

16.

Sznajder Beata

b.sznajder@powiat-zyrardowski.pl

 

17.

Szustakiewicz Wojciech

w.szustakiewicz@powiat-zyrardowski.pl

 

18.

Wilk Andrzej

a.wilk@powiat-zyrardowski.pl

 

19.

Zawadzki Błażej

b.zawadzki@powiat-zyrardowski.pl

 

 

2018-12-13 13:12:31